Керівництво

Куценко Павло Іванович — в.о. генерального директора ДП «Житомирстандартметрологія».
Народився 25 вересня 1948 року. Закінчив Київський технологічний інститут легкої промисловості. З 1969 року працює в центрі.
Пройшов шлях від інженера-метролога до генерального директора. Стажувався в Національному інституті стандартів і технологій США, Турецькому інституті стандартів, неодноразово навчався в Українському науково-учбовому центрі. Як аудитор Системи сертифікації УкрСЕПРО, Куценко П.І. постійно приймає участь та очолює комісії з акредитації органів сертифікації, випробувальних лабораторій і сертифікації продукції іноземних виробництв. 
Нагороджений нагрудним знаком «За заслуги в стандартизації»- 1981 рік, знаком Держстандарту України «За заслуги в стандартизації, метрології, сертифікації та акредитації»- 1998 рік, у 1999 році присвоєно Почесне звання «Заслужений працівник промисловості України», 2003 року наказом Держспоживстандарту України Павла Івановича нагороджено нагрудним знаком «За заслуги», а в 2004 році він отримав Почесну грамоту Верховної Ради України ”За особливі заслуги перед Українським народом”.
Куценко П.І. член-кореспондент Академії інженерних наук України, входить до складу Ради директорів підприємств і організацій Держспоживстандарту України. Має численні публікації у республіканських і місцевих виданнях.

Дейсан Микола Миколайович — заступник генерального директора з наукової діяльності, стратегічного планування та зовнішніх стосунків Державного підприємства «Житомирський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» (ДП «Житомирстандартметрологія»).Народився 15 березня 1964 року в с.Врублівка Романівського району Житомирської області.
Освіта повна вища – в 1989 році закінчив Київський політехнічний інститут, інженер-механік.
Трудову діяльність розпочав у вересні 1981 року – автослюсар Довбишського автотранспортного підприємства 05036, смт. Довбиш Баранівського району Житомирської області. Після служби в армії та закінчення інституту, з серпня 1989 року працював заступником директора Баранівського АТП 11843, смт. Баранівка Житомирської області.
З серпня 1990 року по листопад 2003 року – голова правління ВАТ “Дзержинська райагропромтехніка”, голова правління ВАТ «Райагропромтехніка», смт. Романів Житомирської області.
З листопада 2003 року до березеня 2005 року – голова Романівської районної державної адміністрації.
З березня 2005 року по травень 2006 року – голова Баранівської районної державної адміністрації.
З травня 2006 року – голова Романівської районної ради.
З 7 травня 2008 року до квітня 2014 року – заступник голови Житомирської облдержадміністрації.
Указом Президента України від 13 листопада 2009 року №927/2009 нагороджено орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.
З 03 жовтня 2014 року наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України призначений на посаду генерального директора ДП «Житомирстандартметрологія».
З 12 грудня 2014 року за погодженням з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України призначено заступником генерального директора з наукової діяльності, стратегічного планування та зовнішніх стосунків.

Когут Володимир Іванович — заступник генерального директора з метрології та наукової діяльності.
Народився 14 січня 1952 року в с. Видибор Черняхівського району Житомирської області.
Освіта повна вища – в 1974 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю автоматизація та комплексна механізація хіміко-технологічних процесів, інженер-електромеханік.
Свою трудову діяльність Когут В.І. розпочав у жовтні 1975 року електрослюсарем 5 розряду на Комбінаті хлібопродуктів м. Золотоноша Черкаської області.
З грудня 1975 по червень 1991 року працював на Житомирському заводі хімічного волокна, де пройшов шлях від інженера, майстра цеху до головного метролога заводу.
З червня 1991 року працює заступником генерального директора з метрології та наукової діяльності ДП «Житомирстандартметрологія».
Когут В.І. нагороджений нагрудним знаком Держстандарту України «За заслуги в стандартизації, метрології, сертифікації та акредитації» та почесним знаком ДП «Житомирстандартметрологія» «За заслуги».