ЩОДО КОНКУРСУ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ СНД ЗА ДОСЯГНЕННЯ У СФЕРІ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

ЩОДО КОНКУРСУ НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ СНД ЗА ДОСЯГНЕННЯ У
СФЕРІ ЯКОСТІ ПРОДУКЦІЇ ТА ПОСЛУГ

Інформуємо, що Рішенням Економічної ради СНД від 14.03.2014 р. щодо Конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг 2013 року присвоєні звання лауреатів, дипломантів та спеціальний приз «Визнання ділової досконалості» підприємствам та організаціям – учасникам міждержавного етапу Конкурсу.

Нагадаємо, що Житомирщину на цьому престижному форумі якості гідно представили ПрАТ Коростенський завод залізобетонних шпал» і ТОВ науково-технічний центр «Елтес» (м. Житомир) – номінація «Виготовлення продукції виробничого призначення».

При цьому, ПрАТ «Коростенський завод залізобетонних шпал» вибороло перемогу, а ТОВ науково-технічний центр «Елтес» вийшло в лауреати.

Довідково

Конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг (проводиться з 2006 року) на виконання указів Президента України «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», «Питання Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики», доручення Кабінету Міністрів України та рішень Ради глав урядів СНД «Про конкурс на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг» тощо.

Відповідно до «Положення про премію», затвердженого рішенням Ради держав СНД від 25 листопада 2005 року, премія присуджується на конкурсній основі організаціям держав-учасників СНД за досягнення значних результатів у сфері якості продукції чи послуг, забезпечення їх безпеки, а також впровадження високоефективних методів управління якістю.

Переможці визначаються на національному і міждержавному етапах.

До участі запрошуються підприємства та організації всіх форм власності на добровільних засадах.

08.04.2014 р