Гостьова книга


 iм'я *
 e-mail
 текст *
* Обов'язково

>
ДП Житомирстандартметрологія
Mon, 20 October 2014 12:37:07 +0000
Вартість залежить від виду сертифікації та продукції. Надайте, будь-ласка, більш докладну інформацію щодо продукції.

Наталя
Fri, 17 October 2014 17:32:43 +0000
Скільки коштує зробити сертифікат на продукцію?

ДП Житомирстандартметрологія
Mon, 29 September 2014 11:12:03 +0000
Привезіть лічильник з ранку

Игорь
Fri, 26 September 2014 16:19:43 +0000
Чи можливо (потрібно) домовлятися, на який день и час привозити лічильник, тому що ми знаходимся за межами міста Житомир, і нам дорого іздити кілька разів.

ДП Житомирстандартметрологія
Fri, 26 September 2014 10:18:22 +0000
Вартість послуг повірки квартирного засобу обліку води становить 30,00 грн. Повірка проводиться на протязі 1 дня. Лічильники води крильчаті з номінальним діаметром 15 мм проходять повірку згідно з ГОСТ 8.156-83 „Счётчики холодной воды”. Повірка проводиться на установці повірочній водомірній УПВ-0,02/1,5. При проведені повірки виконуються слідуючі операції: - перевірка зовнішнього вигляду; - перевірка герметичності; - визначення відносної похибки. Повіряється лічильник води на трьох витратах: номінальна, перехідна та мінімальна. Термін повірки 3 роки, установлений Держспоживстандартом України станом на 01.01.2007 р. Якщо лічильник води придатний до використання згідо з ГОСТ 8.156-83, то на лічильнику ставлять пломбу. Результати повірки заносяться в паспорт та затверджуються підписом і відтиском клейма державного повірника. За відсутності паспорта, або на вимогу власника ЗВТ, надається свідоцтво про повірку засобу вимірювальної техніки. При непридатності до використання, пломба знімається, запис у паспорті гаситься та виписується довідка про непридатність засобу вимірювальної техніки, в якій вказано причину непридатності. Довідка затверджується підписами державного повірника і начальника відділу метрології.

Игорь
Thu, 25 September 2014 09:51:16 +0000
email
вартість послуг повірки квартирного засобу обліку води,(також як на практиці проходить повірка лічілника) Єл.адреса [email protected]

ДП Житомирстандартметрологія
Tue, 29 July 2014 09:48:25 +0000
Доброго дня. Повірку лічильників води необхідно робити згідно Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність", статя 11, п.2, стаття 20. Згідно ДСТУ 2708:2006 п.4.1.9 періодичність повірки визначається паспортом на лічильник (наприлад, для старих лічильників - 2 роки, для нових 3-4 роки).

Оксана
Mon, 28 July 2014 15:05:07 +0000
Доброго дня! Підкажіть,будь-ласка,яким нормативним документом визначено строк чергової повірки квартиних лічильників води

ДП Житомирстандартметрологія
Wed, 5 March 2014 09:15:35 +0000
На жаль ДСТУ 2233-93 та 2249-93 немає в нашому фонді. Безготівковим розрахунком можна розрахуватись. Звертайтесь

Богдан
Tue, 4 March 2014 18:48:54 +0000
Добрий вечір! Підскажіть будь ласка, чи можна у вас придбати ДСТУ 2233-93 та 2249-93? І чи можна розрахуватися безготівковим розрахунком? Дякую.

>